Ajans Yazılımı

Haber Ajans Yazılımı

  Ajans Yazılımı

  Ajans Yazılımı

  Ajans Yazılımı haber ajanslarına yönelik yönetim paneli ve web site olarak sunulan bir web uygulamasıdır.
  Haber ajansları sistemlerine kaydolan abonelere haber galeri ve video satışı üzerinden gelir elde etmektedir. Doğal olarak sahip olmaları gereken sistem yazılımı buna yönelik tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzerine olmalıdır. Abonelik işlemlerinin yanında ajans için çalışan personelin (muhabir, editör vb.) görev ve rollerinin yönetimi, içerik yükleme ve düzenleme işlemlerinin de tümünü kapsayacak sorunsuz, işlevsel ve kolay yönetilebilir bir sisteme sahip olmaları elzemdir. Starteji bilişim olarak Ajans yazılımlarımızda amaç tam olarak bu ihtiyaçları karşılamak ve uzun süreli destek sunmaktır. Proje teslim dildikten sonra da müşterilerimizi yalnız bırakmıyor eğitim programları ve teknik desteğimizle sorunsuz bir deneyim yaşamalarını sağlamaya çalışıyoruz. Ajans yazılımlarımız müşterilerin ihtiyaçlarına göre değişmekle birlikte aşağıdaki temel özellikleri içermektedir.

  ABONELİK SİSTEMİ

  Müşteri; birden fazla sitesi için abonelik satın alabilir.
  1. Tür abonelik: Aboneler için sağlanan benzersiz Api anahtarına bağlıdır. Veriler Json formatında sunulur.
  2. Tür abonelik: Bu tür aboneler için kendilerine bir kullanıcı adı ve şifre tahsis edilir. BU bilgilerle kendilerine özel panele giriş yaptıktan sonra istedikleri herhangi bir haber , video ve galeriyi indirebilecekleri bir liste şeklinde sunulur. Bu Liste üzerinden tarih, kategori ve lokasyon filtreleme özelliğine sahiptir.

  HABER EKLEME

  Muhabirler ve editörler haber ekleyebilir. Muhabirlerin eklediği haberler editörün onayına düşer. Editör haberi işleme alır, kontrol sonrası haberi yayına alır / almaz yada beklemeye alabilir. Haberi ekleyen muhabir kendi panelinde haberini: Onaylı, beklemede yada arşivlendi olarak görebilir.

  YÖNETİCİ PANELİ

  Ayarlar

  - Sistem Ayarları
     Haber Kategorileri
     Kategori Ekle
  - Personeller
     Personel Ekle (Muhabir, Editör, Yönetici)
  - Mesajlar
  - Lokasyon Ekle (Ülke, Bölge, Şehir)
  - Haftalık gündemler
  

  Ajans Yönetimi

  - Abonelikler
  - Abonelik Ekle
  - Abonelik Paketleri
  

  Haberler

  - Haberler (Muhabirin kendi haberleri)
  - Haberler(Tüm haberler (Sadece yönetici ve editörler görebilir))
  - Haber Ekleme (Muhabirler)
  - Haber Ekleme (Editörler)
  - Haber Düzenleme(Editörler)
  

  Videolar

  - Videolar 
  - Video Ekleme