Mobil Yazılım Geliştirme

Farklı proje ve ihtiyaçlarınıza yönelik özel yazılımlar ile firmanıza ve size özel mobil uygulamalar geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz mobil uygulamalar ve stratejilerle pazarlamadaki gücünüzün ve sunmuş olduğunuz hizmetin kalitesinin artmasını sağlamaktayız.

Native mobil programlama ve Hybrid mobil programlama seçenekleri sunarak size gerekenden fazlasını ödemeden bir mobil uygulama sahibi yapıyoruz. Prestij olarak firmanızı birkaç adım öne çıkaracak olan mobil markette bulunma olgusu firmanızı güçlendirerek teknolojiye çok yakın bir firma haline gelmenizi sağlıyor.

Teklif Al

Sizin ihtiyacınız olan uygulamayı sizler için tasarlayıp geliştiriyoruz

Google “Android” ve Apple “IOS” işletim sistemleri için “Google Play Store” ve “App Store” marketlerinde yerinizi almak çok basit. İşletmenizin ihtiyaçlarını belirleyip, pazarlama stratejileriniz doğrultusunda sizin ihtiyacınız olan uygulamayı sizler için tasarlayıp geliştiriyoruz.

Amacımız içeriklerinizi müşteri ve takipçilerinize en hızlı biçimde sunmanızı sağlamak ve şirket içi yazılım ihtiyaçlarınızı masa başına bağlı kalmadan karşılayabilmenizi sağlamaktır. Size zaman kazandıracak çözümler sunarak, kazandığınız bu zamanı daha verimli işlerinizde kullanabilmenizi hedefliyoruz.

İnsanlar artık her şeye hızla ve kolaylıkla ulaşma çabasında. Bu sürekli artan ihtiyaçlar yatırımcılar için büyük bir pazarın habercisi olmaktan çıktı ve bugün çok ama çok büyük bir pazar haline geldi. Bu yazıyı okuyan ve telefonunda en az 10 mobil uygulama olmayan var mı?

Neden Strateji Bilişim Mobil Yazılım/Uygulama ?

Sizlerin talepleri doğrultusunda en uygun yazılımı ortaya çıkarıyoruz.

  • Yazılımınızın her aşaması özenle hazırlanmaktadır.
  • Sürpriz ücretlerle karşılaşmazsınız!

Günümüzde teknolojinin sürekli gelişmesi ve çağın dijitalleşmesi ile birlikte mobil cihazlar herkes tarafından talep görmektedir. Akıllı telefon ve tabletler çeşitli işletim sistemlerine özel tasarlanmış yazılımlardır. Akıllı cihazlara özel kodlanan ve bu cihazlara özel olarak tasarlanan yazılımlar mobil uygulama olarak adlandırılmaktadır. Mobil uygulamalar kullanılacak işletim sistemine uygun olarak yapılmaktadır ve bir diğer işletim sisteminde çalışmamaktadır. Mobil uygulamanın kullanılacağı cihaz ile mobil uygulama arasında ki uyumu sağlayabilmek için devamlı kendini yenilemesi ve güncellenmesi gerekmektedir.

Akıllı cihazlarımızda bulunan sanal marketlerden indirdiğimiz her şey mobil uygulamalara örnektir. Mobil uygulamalar kullanıcıların hayatlarını kolaylaştırmak ve eğlence amaçlı oluşturulmuştur. Haber, müzik, banka, oyun, fotoğraf ve spor gibi pek çok alanda mobil uygulama bulunmaktadır.

Mobil Uygulamaların Faydaları

  • Mobil uygulamalara erişmek ve mobil uygulamaları ziyaret etmek web sitelerini ziyaret etmekten daha kolaydır. Çünkü mobil uygulamalar kullanılan cihazın çözünürlüğüne uygun tasarlanmıştır ve istenilen bilgiye mobil uygulamalar ile daha hızlı ulaşılmaktadır.
  • Mobil uygulamalar web sitelerine göre internet kotasından daha az harcamaktadır. Buda kullanıcıları mobil uygulama kullanmaya teşvik etmektedir.
  • Mobil uygulamalar ayarlarını yapıldığı takdirde kullanıcılara bildirim göndermektedir. Kampanyalar, indirimler, duyurular, güncel haberler, son dakika haberleri gibi olaylara mobil uygulama bildirimleri ile ulaşılabilir.
  • Mobil uygulamalar marka imajına olumlu katkı sağlayacaktır. Bir firmanın mobil uygulamasının olması, kullanıcıların daha kaliteli bir deneyim yaşamasını sağlayacaktır. Bu da kullanıcıda olumlu bir izlenim yaratmaktadır.
  • Dijital pazarlama ile ilgilenen kişiler mobil uygulamalar sayesinde daha kolay ve hızlı bir şekilde müşterilere oluşabilmektedir.
  • Üretici firmalar ürünlerini müşterileri ile paylaşmak ister ve bunun için web siteleri oluştururlar. Fakat ürünlerin müşterilere ulaşması için web siteleri yeterli değildir. Firmaların mobil uygulamalardan da yararlanmaları gerekmektedir.


Mobil uygulama geliştirmek özveri ve bilgi isteyen bir iştir. Mobil uygulamaların profesyonel firmalar tarafından oluşturulması gerekmektedir. Strateji Bilişim olarak profesyonel ekibimiz ile müşterilerimize mobil uygulama hizmeti vermekteyiz. Sizde oluşturmak istediğiniz mobil uygulamayı Strateji Bilişim'e emanet edebilirsiniz. Mobil uygulama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizde yer alan iletişim bilgilerimiz ile bize ulaşabilirsiniz.

Proje Özellikleri

Nasıl Yapıyoruz ?

Özgün Tasarım

Yazılımlarınız tamamen özgün bir şekilde UI ve UX kriterleri dikkate alınarak özenle tasarlanır.

Tüm Cihazlarla Uyum

Responsive kodlama ile yazılımlarınızın tüm cihazlarda kusursuz görünmesini sağlıyoruz.

Temiz Kodlama

Yazılımlarda bilinen karmaşık kodlamaların aksine çok sade ve performans odaklı kodlama yapıyoruz.

Platform Standartları

Tüm tasarım, altyapı ve kodlama aşamalarını platform standartlarına uygun olarak yapıyoruz.

Yüksek Performans

Tecrübeli ekibimiz sayesinde yazılımınızın performansını maksimum'a çıkartıyoruz.

Sonuç Odaklı

Yaptığımız yazılımlarla işinizin kolaylaşacağının garantisini sunuyoruz.

Yapım Aşamaları

Nasıl Çalışıyoruz ?

Planlama

Proje sahibinin isteği çok iyi analiz edilir, beklenti ve ulaşmak istediğiniz hedefe göre harekete geçilir.

Görsel Tasarım

Genel konsept tasarımı ve alt sayfa duruşları belirlenerek grafik tasarımı ve iskelet gövde oluşturulur.

Kodlama

Kod Geliştirme, kod Yapısı ile tasarımın uyumlulaştırılması, veri girişi işlemleri gerçekleştirilir.

BETA Aşaması

Projenin kodlamasının bitmesinin ardından test edilmesi ve problemlerin düzeltilmesi için BETA olarak kullanıma açııyoruz.

Yayınlama

Tüm çalışmalar ve kontroller tamamlandıktan sonra onayınıza sunulur ve yayınlanır.