Kurumsal Web Uygulama

Kurumsal web uygulama hizmetimiz ile, en güncel yazılım ve grafik tasarım teknolojilerini kullanarak, kurumların veya işletmelerin kurumsal kimliklerinin internette en doğru şekilde lanse edilmesine imkân tanımaktayız.

Unutmamanız gerekir ki, internette firmanızı ne kadar iyi tanıtırsanız, o kadar çok geri dönüş elde edebilirsiniz.

Mutlaka Web Siteniz Olsun!

Şirketinizin büyüklüğü ya da sektörü ne olursa olsun mutlaka Kurumsal Web Siteniz olsun!

Kurumsal rekabetin çevrimiçi ortamlarda bu denli kızıştığı günümüzde, Profesyonel olarak kurumsal web uygulama hizmeti veren bir web uygulama ajansı ile çalışmanız hayati önem taşımaktadır.

Eğer sizin de profesyonel bir kurumsal web sitesine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web uygulama ve yazılım ekibimize bırakmaktır.

Neden Strateji Bilişim Web Uygulama ?

Sizlerin talepleri doğrultusunda hayellerinizdeki web sitesini ortaya çıkarıyoruz.

  • Siteniz Google ve Mobil cihazlarla %100 uyumludur.
  • Sitenizdeki tüm sayfalar profesyonel ekibimizce özenle doldurulmaktadır.
  • Sürpriz ücretlerle karşılaşmazsınız!

Strateji Bilişim Yazılım ve Bilişim Çözümleri, çağımızın hızla büyüyen değerleri olan “Yazılım ve Bilişim Çözümleri” alanında Diyarbakır da faaliyet gösteren, aynı zamanda hizmetlerini tüm dünyaya sunan, pazarlayan, dünyanın 4 bir yanından güçlü bir müşteri portföyüne sahip olan yeni nesil yazılım ve bilişim çözümleri üreten bir şirkettir. Kendimizi kısaca tüm yönleriyle 360 derece bütünleşik bir yazılım ve bilişim çözümleri sunan şirket olarak tanımlıyoruz.

Kurumsal ve Profesyonel bir bakış açısı ile dijitalde var olmak için doğru yerdesiniz. Çünkü, internetin ülkemizde gelişmeye başladığı ilk günlerden bugüne aynı işi severek yapıyoruz. Strateji Bilişim, kurulduğu günden bu yana uzun vadeli yatırımları, kısa vadeli kazançlara tercih etmiştir. Sadece yaptığı işlerin kalitesi değil, bu ilkeli duruşu rakiplerinden farklılaşmasını sağlamıştır. Biz sadece basit bir Web Uygulama ajansı değiliz !

Tasarım, bir projenin sadece önemli bir bileşeni. Amacımız kullanılabilir, etkili ve başarı dönüşüm oranı yüksek projeler üretmek. Web Uygulama sadece yapmış olduğumuz işlerden bir tanesi… Strateji Bilişim, proje bitiminde müşterisi ile yollarını ayırmaz. Hizmet verdiği Web Uygulama projeleri için bakım, destek ve geliştirme desteğinin yanı sıra, dijital pazarlama ekibiyle de, pazarlama desteği sunar.

Profesyonel ve kurumsal bir internet sitesi, İnternet üzerinde çalışacak yazılımlar (b2b, b2c, bayii portalları, intranet ve extranet yazılımlar vb.), Dijital tasarımlar (bannerlar, e-mail tasarımları vb.), Sosyal medya aplikasyonları (Facebook, Twitter, Instagram uygulamaları vb.), Mobil aplikasyonlar (IOS ve Android cep telefonu uygulamaları) gibi, kullanıcılarla internet üzerinden etkileşim sağlayacak tüm işler faaliyet alanına girmektedir. Strateji Bilişim olarak sunduğumuz tüm web siteleri Responsive(Mobil Uyumlu), Özgün ve Modern Şablon Tasarımı, Dünya Standartlarında(Web 2.0) Kodlama Yapısı, SEO Uyumlu Kodlama ve Site İçi SEO Entegrasyonu gibi kriterler doğrultusunda yapılmaktadır. Bünyemizde yapılan tüm siteler, arama motorlarında kolayca üst sıralarda gözükmekte, bu sebeple işe yarayan, müşterimize olumlu geri dönüşler ile tam anlamı ile kazanç sağlayan projelere dönüşmektedir.

Strateji Bilişim’un en önemli özelliklerinden birisi de, müşterilerine en yüksek kalitede Web Uygulama hizmetini, çok uygun fiyatlara sunmasıdır. Strateji Bilişim, tüm bu işleri kendi bünyesinde bulunan profesyonel ve tecrübeli ekibiyle yapmakta ve 2020 yılından bugüne dek edindiği tecrübeyi müşterilerine aktarmaktadır.

Web Uygulama ve Web yazılım alanında uzman olan Strateji Bilişim, sadece Diyarbakır’da değil, Tüm Türkiye’deki İllere ve farklı ülkelere de Web Uygulama ve web yazılım hizmeti vermektedir.

Sürekli gelişen yazılım AR-GE işlerimiz Diyarbakır da yer alan ofisimiz tarafından yürütülmektedir. Bu sayede tüm yönleri ile bir çok Web Uygulama ajansından farklılaşmaktadır. Her yaptığı projede en iyi Web Uygulama projelerini oluşturmayı hedefleyen misyonumuz sayesinde de, dijital pazarlama, sosyal medya, SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), native reklam, kurumsal web sitesi, ürün tanıtım sitesi, kişisel web sitesi, e-ticaret sitesi, web yazılım, web danışmanlık, sosyal medya danışmanlığı, logo tasarım, kurumsal kimlik, sosyal medya reklam kampanyaları, marka ve patent tescili, SEM(Arama Motoru Pazarlamacılığı), banner reklam, youtube reklamları ve Google Ads gibi dijital dünyada görünürlüğünüzü arttıran her türlü çalışmayı yaparak sizlere her alanda destek vermektedir.

Son olarak Web Teknolojileri alanında kendine güvenen, alanında uzman, tecrübeli, donanımlı, profesyonel bir ekip ile yola çıktık ve yolumuza kararlılıkla devam etmekteyiz.

Proje Özellikleri

Nasıl Yapıyoruz ?

Özgün Tasarım

Web sitenizi alışılmışın dışında tamamen farklı özgün tasarım ve özgün içerik ile tasarlıyoruz.

Tam Mobil Uyum

Responsive kodlama ile web sitenizin tüm cihazlarda kusursuz görünmesini sağlıyoruz.

Temiz Kodlama

Web sitenizde bilinen karmaşık kodlamaların aksine çok sade ve web dostu kodlama yapıyoruz.

Web Standartları

Tüm tasarım, altyapı ve kodlama aşamalarını web standartlarına uygun olarak yapıyoruz.

Hız Aşırtma

Özgün kodlama yöntemimiz ve çeşitli yöntemler ile web sitenizin hızını maksimum'a çıkartıyoruz.

SEO Etkisi

Biz SEO'ya projenin en başında kodlarken başlıyoruz ve faydalarını da anlatmakla bitiremiyoruz.

Yapım Aşamaları

Nasıl Çalışıyoruz ?

Planlama

Proje sahibinin isteği çok iyi analiz edilir, beklenti ve ulaşmak istediğiniz hedefe göre harekete geçilir.

Görsel Tasarım

Genel konsept tasarımı ve alt sayfa duruşları belirlenerek grafik tasarımı ve iskelet gövde oluşturulur.

Kodlama

Kod Geliştirme, kod Yapısı ile tasarımın uyumlulaştırılması, veri girişi işlemleri gerçekleştirilir

SEO Optimizasyonu

Projenin Site içi ve Site dışı optimizasyonu yapılır ve Projenin en iyi geri dönüşleri alabilmesi sağlanır.

Yayınlama

Tüm Çalışmalar ve Kontroller Tamamlandıktan Sonra Onayınıza sunulur ve yayınlanır.